Vajad coaching'ut?

Võta ühendust

Mis see on?


See on harjutamine! Esimene harjutus on enda jaoks aja võtmine. Koos coachiga korra kuus. Aeg mõtlemiseks,  märkamiseks, aruteluks, küsimusteks, vastusteks – Sinu arenguks. Arenguks nii, et oled samal ajal tasakaalus – uued olukorrad ja muutused ei häiri Sind, vaid need on väljakutsed ja normaalsus. Individuaalne coaching sunnib Sind harjutama iseendaga olemist, paneb ebamugavasse asendisse, peegli ette, aktsepteerima ja teeb heatahtliku pai ka keerulises olukorras nii, et Sa muutud teadlikumaks, tugevamaks ja paremaks juhiks.

Kuidas käib?


Kohtume, vaatame, kas sobime.  Esimene vestlus TASUTA.


Kui kaua?


Kestvus 6-12 kuud, mis hõlmab 6-12 kohtumist. Vajadusel telefoni või e-maili konsultatsiooni.


Mida Sa saad?


Juhtimine on nagu kaardimäng. Pidev valikute tegemine. Saad valida iseenda vanade ja uute mõtete hulgast, saad julgust, enesekindlust, tagasi- ja edasivaate. Õpid seda, mis Sulle korda läheb. Mina luban olla karm-lahke* kaasamõtleja, et leiaksid uued ideed, uue perspektiivi ja lähed ära enesekindlamana, kui tulid. Isegi, kui mõne sessiooni käigus tunned teisiti, siis lõpuks oled tugevam ja kogenum juht.

* väljend pärineb Mare Pork’i sulest

Kellele mõeldud?


Kui Sa juhid inimesi või protsesse, oled ettevõtja või leiutaja. Vastutad. Tahad õppida. Mugavustsoon või ebamugavustsoon häirib Sind. Tule!


Võta ühendust

Milliste teemadega tulla?


Paljud kliendid tulevad siis, kui nad seisavad teelahkmel ja ei tea, kuidas edasi minna. Tulevad ka siis, kui neil on küsimusi ja kitsaskohti koostöö osas kas kolleegidega, juhiga või klientidega. Tulevad, kui väljakutsed hirmutavad. Tule igal juhul! Vaatame koos teemad üle ja mõtleme, kas coaching on Sinu jaoks sobiv või siiski mitte.