Vajad coaching'ut?

Võta ühendust

Mis see on?


Hoolid enda inimestest? Nad ei saa piisavalt tuge või on keeruline otsesele juhile tagasisidet anda,  raske koostööd teha või hoopis kasvada. Coach tuleb kord kuus terveks päevaks Sinu ettevõttesse ja tegeleb Sinu juhtidega. Ühe päeva jooksul on võimalik coachida kuni 4 inimest. Aeg mõtlemiseks, aruteluks, küsimusteks, vastusteks – inimese arenguks.  Ettevõtted motiveerivad enda inimesi, pakkudes massaaži, sportimisvõimalusi, puuvilju … Minu arvates on edu võtmeks hea juht. Aita enda juhtidel hoolitseda enda arengu eest samamoodi nagu tervise eest.

Kuidas käib?


Kohtume, vaatame, kas taoline meetod sobib Sinu ettevõttele.  Kui jah, sõlmime lepingu.


Kui kaua?


Kestvus 1-12 kuud, mis hõlmab kuni 4 kohtumist päevas. Hind kokkuleppel


Mida Sa saad?


Paremad julgemad juhid, kellele pakud jooksva efektiivse arenguvõimaluse. Õppimine on nagu söömine, mida tuleb teha iga päev – kogu aeg.

Kellele mõeldud?


Sobib pigem suurtele ja keskmistele ettevõtetele, kus on palju juhte, keerukaid situatsioone ja projekte. Abivahend eesmärkide saavutamiseks  ja kitsaskohtade lahendamiseks.


Võta ühendust

Milliste teemadega tulla?


Teemad on sarnased individuaalsele coachingule. Inimesed tulevad siis, kui neil on küsimusi ja kitsaskohti koostöö osas kas kolleegidega, juhiga või klientidega. Tulevad, kui väljakutsed hirmutavad, tuntakse ebaõiglust, juhil ei ole nende jaoks aega.